Kurumsal

Hakkımızda

Şirketimiz 1980'li yıllarda şahıs firması olarak YENER-SAN Demir Doğrama ve Çelik Konstrüksiyon Necdet YENER adı altında kurulmuş olup 1998 yılına kadar konusunda resmi kurum ve kuruluşlara, özel sektörde bir çok firma ve şahıslara hizmet vermiştir.1998 yılında YENER-SAN İNŞ. TUR. TAŞ. YAY. SAN. TİC.LTD.ŞTİ adı altında bugünümüze kadar müşteri memnuniyeti ve beklentileri esas alınarak demir doğrama, çelik konstrüksiyon, asansör kat ve kabin kapıları, asansör montaj elemanları ve perforje tasarımlarıyla güven esasına dayalı kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır.

1998 yılı itibariyle firmamız GSM sektörüne yönelerek imalatlarına bu yönde devam etmiştir. Turkcell, Vodafone, Avea gibi GSM operatörlerine ait Baz istasyonlarının (Bina üstü ve kule) montaj elemanlarının üretimine devam etmektedir.

Makine parkımızı geliştirerek Otomotiv Yan Sanayinde kullanılan kaynaklı metal parçalar ve sac malzemelerin üretimini de gerçekleştirmektedir.

CNC lazer kesim, CNC abkant, kesim ve büküm makinalarımızla sac işleme merkezi konumundaki işyerimizde fason kesim, büküm işleri de yapılmaktadır.

Asansör Kat ve Kabin Kapısı imalatlarımızı geliştirerek, asansör sektöründe YENER-SAN Kalitesi ile devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Müşteri odaklılık ilkesini benimsemiş şirketimiz, Türkiye ve global pazarlarda aranan bir isim olmayı kendine ideal edinmiştir.

Misyonumuz

Tüm şirket çalışanlarımızın katılımı ile müşteri memnuniyeti ve beklentileri esas alınarak karşı taraflara güven esasına dayalı kaliteli hizmet ve yapılar sunmaktadır.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin memnuniyeti ön planda olmakla beraber sürekli iyileştirilen özelliklere uygun ürün ve hizmetlerimiz;

  • Belirli kalitede ve emniyette,
  • Fiyat istikrarı sağlanarak,
  • Zamanlama istikrarı sağlanarak,
  • Mevcut prosedürlere uyumlu,
  • Çevre ve insan yararları dikkate alınarak karşılamayı taahhüt ederiz.

Bu yüzden rekabete olanak sağlanarak sürekli eğitilen personelimizin toplam katılımı ve tüm yönetimin tam desteği esastır.